whatsap
  • Mail Adresi: info@lavinambulans.com.tr
  • İletişim Bilgileri 0850 259 00 14
  • Fiyat Al

Ambulans Numarası

Ambulans Numarası

Ambulans Numarası

Kurulduğu günden bugüne kadar gelen firmamız olan Lavin ambulans numarasını arayarak sağlıklı ve güvenli bir şekilde hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sağlık hizmetleri vermekte olduğumuz halkımıza; etik değerlere bağlı, doktor haklarına duyarlı, hasta haklarına saygılı ve hasta yakınları ile firmamız arasında bilgi iletişimi için ambulans numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız hastanın güvenli bir biçimde, tam donanımlı ambulanslarımız sayesinde Sağlık Bakanlığına bağlı bütün kuruluşlara hastalarımızı ve yaralılarımızı rahat ve konforlu şekilde taşımaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her zaman ambulans hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız olan Lavin ambulansın telefon numarasını arayarak yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Firmamız da kara ve hava olsun her türlü ambulans hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca hava ambulanslarımız ile yurt dışından gelen hastalarımıza da hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın istedikleri sağlık kuruluşlarına nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

 Lavin Ambulans Hizmetlerimiz Nelerdir?

Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olan Lavin ambulans hizmetlerinden oldukça çok bahsettirmiştir. Her zaman firmamızın telefon numarasını arayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Firmamızın çağrı numaralarına bıraktığınız her haber ve bilgi bizlere ulaşmaktadır. Bu konuda her zaman firmamıza çok güvenmekteyiz. Ambulans hizmetlerimiz kadar çağrı merkezimizde çalışan personellerimiz de çok kaliteli ve güvenli hizmet vermekte olup sizlerin yani hastalarımızın sağlıkları için ellerinden gelen bütün çabayı göstermektedirler.

Her zaman firmamız da verdiğimiz hizmetler; fabrikalar, Avm etkinlikleri, kongreler, konserler, özel kurumlar ve birçok organizasyonlar da hizmet vermektedirler. Firmamız da her zaman özel ambulans kiralama hizmeti de verilmektedir. Hastanın naklini ve güvenli bir şekilde taşınması ciddi anlamda deneyim ve özveri isteyen bir hizmettir. Nakil işleminde ve hasta taşıma esnasında ambulans da olması gereken gereçlerin tam olması hasta sağlığının ve güvenliği açısından da çok önemli olmaktadır.

Lavin Ambulans Fiyatları

 Firmamız olmakta olan Lavin ambulans fiyatları en ekonomik olarak ayarlanmaktadır. Her zaman firmamız için en önemli şey insan sağlığı olmaktadır. Her zaman hafta içi veyahut hafta sonu olsun 7 / 24 hizmet vermekteyiz. Acil durumlar dışında dahi bilgi almak için firmamızın telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.