whatsap
 • Mail Adresi: info@lavinambulans.com.tr
 • İletişim Bilgileri 0850 259 00 14
 • Fiyat Al

Acil Ambulans

Acil Ambulans

Acil Ambulans

İçindekiler

Uzun yıllardır acil ambulans sektöründe adından bahsettirmiş olan acil ambulans olarak firmamız kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam etmektedir.

Her zaman firmamız da dinamik ve genç alanında bir numara olan uzman kadrosu ile Lavin acil ambulans hizmetlerini siz hastalarımıza sunmaktan gurur duymaktadır. Her geçen gün yeni teknolojiye uygun ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız yaptığı işin ciddiyetinin farkında olup sizlere en kaliteli, güvenli ve doğru karar alabilme ile hizmetlerini vermektedir.

Lavin Acil Ambulans Hizmetleri

Her zaman firmamız olan Lavin acil ambulans hizmetlerinin doğru, yerinde ve sağlığınızın güvenliğini sağlamak için elinden gelen çaba ile hizmet vermektedir.

Acil ambulans; olay yerinde veya ambulans içerisinde yaralı ve hastaların gerekli olmakta olan acil ilk müdahalelerinin acil ambulans servisi bu hizmeti yapmaktadır. Gereken tüm tıbbi ekipmanlara sahip olup 7/24 sizlere yani hastalarımıza hizmet vermekte olan bir araç olmaktadır.

Acil ambulans çalışanları komuta kontrol merkezlerine bağlı olarak hizmetlerini yapmaktadırlar. Bu yerden gelen çağrılara bakarak acil yaralı ve hastanın yerlerine giderek bu yerlerde müdahalelerine başlarlar. BU ambulanslarımızın içinde muhakkak doktor, ambulansın içinde gelebilecek teknik arızalara karşı teknik çalışan ve acil bakım araç-gereçleri bulunmaktadır.

Acil ambulans da acil tıp teknisyeni ile beraber tam üç sağlık çalışanları görev yapmaktadır. Genelde acil ambulanslar beyaz renkte olmakta ve kırmızı şerit çizilir ve acil ambulans olduğu bilinmektedir. Firmamız da her zaman acil ambulans personellerimiz sizlerin sağlıklı bir hayat sürdürebilmeleri için ellerinden gelen bütün çabaları göstermektedir.

Firmamız da her zaman kaliteli, güvenli, doğru karar alabilen ve işinde uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi siz hastalarımıza vermekten mutluluk duymaktayız. Ambulanslarımızın temizlikleri her hastanın inip binmesinden sonra çok titizlikte yapılmaktadır. Her detaylar ile ilgili bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Lavin Acil Ambulans Fiyatları

Her zaman firmamız olan Lavin acil ambulans fiyatlarımız en ekonomik bir bütçeler ile hazırlanıp sizlere sunulmaktadır. Hasta veya yaralılarda kullanılan araç-gereçlere göre fiyatlar değişebilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Lavin Ambulans

Sık Sorulan Sorular

 • 112 Acil Ne için aranır?

  112 sadece acil durumlarda hastanızın acil evden hastaneye sevk edilmesi gerektiği durumlarda aranmalıdır.Onun harici durumlarda kendi imkanlarınız ile herhangi bir hastaneye acilden giriş yapabilirsiniz.

 • 112 yi neden aramalıyız?

  112 yi sadece gerekli acil durumlarda aramanız da fayda vardır. Ücretsiz bir şekilde hastanızı adresten alıp en yakın hastaneye sevkini sağlayabilir.

 • 112 ile nasıl konuşulur?

  112 aradıgınızda o an içinde bulundugunuz paniği bir kenara bırakıp sakin bir şekilde hastanızın genel durumunu,kişişel bilgilerini ve adresini vermelisiniz. Ayrıca mümkün olduğunca 112 yi meşgul etmeyin...