whatsap
  • Mail Adresi: info@lavinambulans.com.tr
  • İletişim Bilgileri 0850 259 00 14
  • Fiyat Al

Denizli Özel Ambulans

Denizli Özel Ambulans

Denizli Özel Ambulans

İçindekiler

Lavin özel ambulans hizmetimizde, acil ambulansımıza en az bir uzman sağlık personeli refekat eder. Ambulanslar fazla sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır. Bu sebepten dolayı, inme/kalp krizi geçirmiş veya ciddi bir kazaya uğramış kişileri taşımak için donanımlı araçları kullanıyoruz. Bir kurtarma aracındaki ekipman, çok sayıda yoğun bakım cihazları, en büyük oksijen depoları ve geniş acil durum ilaçlarını içerir. Bu hizmet hem acil kurtarma hem de ciddi durumlu hastaların planlı taşınması için uygun olmasına sebep olmaktadır.

DENİZLİ HASTA NAKİL

7/24 saat hizmet vermekteyiz. Ekibimiz oldukça profesyonel, disiplinli, yaptığı görevi sıradan iş gibi görmeyen alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Full donanımlı ambulanslarımızla profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bize sağlığını emanet eden her hastamıza özenle/güvenle ve iyi ilişkiler ile davranma konusunda özen göstermekteyiz. Hastalarımızın güzel hizmet görmesi için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Araçlarımızın donanımını, rahatlığı ve konforunu özenle belirledik. Hastalarımızın konforu ve kırığı olan hastalarda bile sarsılma hissedilmemesi içi konforlu ve yumuşak sürüş teknikleri ile ilgili ambulans şoförleri eğitim almaktadırlar.

Ambulans hizmetlerinde, hayatı tehdit edici bir acil durum sırasında çağrılara cevap vermek ve hastaya en hızlı şekilde gelmek en önemli önceliklerden birisidir. Hastayı güvenle taşımak ve naklini sağlamak deneyim isteyen bir görevdir. Nakil sırasında yanında bulundurması lazım olan ekipmanların orada olması da araç bulma sıkıntısına yol açar.

Tecrübe sahibi olmanın getirdiği avantajlar bir yana kendini yenilemenin önemi özel ambulans hizmeti sunan firmaların kalitesini ortaya koyar. Kendini en fazla yenileyen firmalar en kaliteli hizmeti sunacak güncellemeler ile kendilerini daha iyi duruma getirdiğinden sektördeki yerleri de sürekli daha yükseklere çıkmaktadır. Lavin Ambulans olarak sektördeki yerimizin sürekli üst seviyelere çıkıyor olmasının temeli budur.

Lavin Ambulans olarak Denizli’nin Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas ilçelerinde özel ambulans hizmetleri vermekteyiz.

Lavin Ambulans

Sık Sorulan Sorular