whatsap
  • Mail Adresi: info@lavinambulans.com.tr
  • İletişim Bilgileri 0850 259 00 14
  • Fiyat Al

Hasta Nakil

Hasta Nakil

Hasta Nakil

İçindekiler

Uzun yıllardır ambulans sektörleri arasında en iyi hizmetleri vermekte olan Lavin Ambulans olarak firmamız her zaman sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Hastaların güvenli, rahat, kaliteli ve konfor içinde nakil olması firmamızın en önem verdiği hususlardan birisidir. Hastalarımızın güvenli nakil olması için ellerinden gelen özveri ile hasta nakil işlemlerini güven içinde yapmaktayız. Hasta nakil işlemleri çok dikkat isteyen bir işlemdir.

En Güvenli Hasta Nakil İşlemi

Firmamız kurulduğu günden bugüne hasta nakil işlemlerinde en başarılı firmalara arasında yer almaktadır. Türkiye‘nin her yerinden hasta nakil işlemi yapmakta olan firmamız siz hastalarımıza ve yakınlarımıza hizmet vermekten sevinç duymaktayız. Hastalarımızı güven ile naklini sağlamak ciddi anlamda deneyim ve çaba isteyen bir işlemdir. Hasta nakli esnasında ambulans da olması gereken ekipmanların olması ve hastalarımızın sağlığı ve güveni için çok önemli olmaktadır.

Hasta nakil işlemleri şehirler arası ve şehirler içi hizmet olarak firmamız da ikiye ayrılmıştır. Her zaman firmamız bu hasta nakil işleminde uzman kadrosu, Sağlık Bakanlığı tarafından eğitim almış işini tam bir özveri ile hizmet vermektedir. Hasta nakil işlemleri için nakili olacak hastalarımızı için rahat, konforlu, güvenli ve kaliteli geniş araç filolarımız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Hasta nakil araçlarımız taşınacak hastalarımızın ihtiyaçlarına göre yatak, tekerlekli sandalye ve benzeri bütün araç-gereçlerin olması gerekmektedir ve hastaların özelliklerine göre gereken tedbirleri almamız gerekir ve biz en iyi biçimde bu tedbirlerin hepsini almaktayız. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylar ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Her zaman 10 dakika uzaklıktayız. Unutmayın insan sağlığı en önemli faktördür. Firmamız da sadece hastaneden hastaneye değil evden eve hasta nakil işlemi hizmeti de vermekteyiz. Nerede olursanız olun her zaman hasta nakli işlemleri için firmamız her daim sizlerin sağlığı için ellerinden gelen özveri ile çalışmaktadır.

Lavin Ambulans Hasta Nakil Fiyatları

Her zaman firmamız olan Lavin Ambulans hasta nakil fiyatları firmalar arasında en ekonomik bütçeler hazırlayarak siz hastalarımıza en iyi hizmeti vermektedir. Detaylar için iletişime geçerek bilgileri alabilirsiniz.

Lavin Ambulans

Sık Sorulan Sorular