whatsap
  • Mail Adresi: info@lavinambulans.com.tr
  • İletişim Bilgileri 0850 259 00 14
  • Fiyat Al

Hasta Transfer

Hasta Transfer

Hasta Transfer

İçindekiler

Ambulans hizmeti alanlarında firmamız olan Lavin Ambulans firması olarak yanınızda olmaktan gurur ve onur duymaktayız.

İnsanların sağlığı için donanımlı, konforlu, detaylı, güvenli ve ulaşımda geniş araç filoları ile hasta transfer ile her zaman siz hastalarımıza hizmetlerimizi sunmaktayız. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve ruhsatlanmış ekipmanlar ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Lavin Ambulans Hasta Transferi

Hasta transferi işlemleri hastalarımızın bir yerden başka bir yere transferini (taşınmasını) amaçlayan ve bu işlemi yaparken hastalarımızın sağlıklı ve güvenli bir biçimde hastaneye veya eve götürülmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Bu hususta hasta transferi işlemini Lavin Ambulans hasta transferi hizmetlerimiz de ismimizi Türkiye’nin her yerine duyurmuş olmaktayız. Hasta transferi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar oluşmaktadır. Bunlar sırası ile;

v  Hastanın tedavisinin ağırlığı,

v  Hastanın steril bir ortamda transferin yapılması,

v  Olabildiğince konforlu ve hızlı bir biçimde istenmiş olan yere taşınmasıdır.

Hasta transfer işlemleri  iki biçimde gerçekleşmektedir. Birincisi; şehirler arası hasta transfer işlemi. İkincisi ise şehir içi hasta transferi işlemidir. Bu transfer işlemleri özel ambulanslarımız tarafından çok büyük imkanlar sağlamaktadır. Firmamız da her zaman hasta transferleri konusunda uzman kadrosu, işinde eğitim almış, güler yüzlü ve anında doğru karar alabilmeleri ile hizmetlerini siz hastalarımıza ve yakınlarına en kaliteli ve güvenli hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Her zaman firmamız da hasta transfer işlemlerini iletişim kurarak ve ziyaret ederek detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Firmamız da hastaların transferi işlemleri hastalarımızın istedikleri rahatlığın ve konforun çok iyi bir biçimde götürülmesini sağlamaktadır. Hasta transfer işlemleri hastaneler arasında da yapılmaktadır. Hastanelerimizin doluluk oranlarına göre gerekli ambulans hizmetlerimiz ile hasta transferlerini yapmaktayız.

Lavin Ambulans Hasta Transfer Fiyatları

Firmamız da haftanın her saati 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Her zaman firmamız olan Lavin ambulans hasta transferi fiyatları ambulans sektöründe en uygun bütçeler ve sizi üzmeyecek uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Her zaman ambulans hizmet fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lavin Ambulans

Sık Sorulan Sorular