whatsap
 • Mail Adresi: info@lavinambulans.com.tr
 • İletişim Bilgileri 0850 259 00 14
 • Fiyat Al

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel Ambulans

İçindekiler

İçindekiler

 1. Özel Ambulans
 2. Özel Ambulans Hizmetleri
 3. Sık Sorulan Sorular

Özel ambulans hizmetleri için iletişime geçebileceğiniz firmamız, her türlü durum için hizmet alabileceğiniz bir firma olmakla birlikte sizlere üstün bir hizmet sunacaktır.

Firmamız, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere özel ambulans hizmeti vermektedir. İhtiyacınız olan her acil konuda iletişime geçebileceğiniz firmamız, üstün hizmet kalitesi ile sizlere gereken hizmeti sunacaktır. Acil durumlarda ve gerekli olan tüm durumlarda iletişime geçebileceğiniz firmamızdan özel ambulans hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz sizlere her alanda gereken hizmeti sunacaktır.

Donanımlı ambulanslarımız ve deneyimli sağlık görevlilerimiz ile sizlere her alanda yardımcı olacak, hastaneden hastaneye, hastaneden eve tüm nakil işlemlerinizi gerçekleştireceğiz. Tüm nakil işlemleri için arayabileceğiniz firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası nakil yapmaktadır. Gerek kısa mesafeler için gerek uzun mesafeler için tereddüt etmeden bizi arayabilir, acil olarak destek alabilirsiniz. Uzman sağlık personellerimiz tüm bu süreçte yanınızda olacak ve acil durumlarda müdahale edecektir.

Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışan firmamız Avrupa standartlarında hizmet veren sektörün önde gelen firmalarından biridir. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya, hastalarımızın sağlığını korumaya özen gösteriyoruz.

Özel Ambulans Hizmetleri

Firmamız tam donanımlı ambulansları ile acil özel ambulans hizmeti vermektedir. Her türlü durum için bizi arayabilir, ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Gerek nakil işlemleri için, gerek organizasyon ambulansı için gerekse sabit ambulans hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Her türlü durum için firmamız sizlere 7/24 hizmet verecektir. İstediğiniz gün ve saat aralıkları için bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı'nın ilgili yönetmeliklerine uygun olarak hizmet vermekte ve sizleri memnun etmek için profesyonel olarak çalışmaktadır. Araçlarımız tam donanımlı olmakla birlikte son model araçlardır. Herhangi bir mağduriyet yaşamadan tüm sağlık hizmetlerini kusursuz bir şekilde alabileceksiniz. Uzman sağlık personellerimiz bu süreçte yanınızda olacak ve gerekli durumlarda acil müdahalede bulunabilecektir. Bununla birlikte firmamızı arayarak özel ambulans fiyatları konusunda da detaylı bilgi almanız mümkündür. Fiyatları etkileyen birçok unsur olmakla birlikte mesafe ve alınan hizmetler doğrultusunda size net bir fiyat verilecektir.

Lavin Ambulans

Sık Sorulan Sorular

 • Özel ambulans hizmeti nedir?

  Özel ambulans özel kişi veya kurumlar tarafından verilen ambulans hizmetidir.112 ile bir ilişiği yoktur aynı zamanda ücretlidir.Dilediğiniz adresten yada hastaneden  tam donanımlı acil yardım ambulansı yada hasta nakil ambulansı ile transfer sağlanabilir.

 • Ambulanslar para alıyor mu?

  Ambulanslar para alıyor mu ? Özel ambulansların tamamı ücretlidir.Eğer özel sağlık sigortanız var ise taşıyan özel ambulans servisinden aldığınız fatura ile öss'den talep edebilirsiniz.

 • Ambulansı aradığımızda hangi bilgileri vermeliyiz?

  Ambulansı aradığınızda ilk olarak hastanızın genel durumu hakkında bilgi vermelisiniz sonrasında kişisel bilgileri ve adres bilgisi vermeniz gerekir.

 • Ambulans mesul müdür kimler olabilir?

  Mesul müdür kimler olabilir? Paramedik veya Att (Acil tıp teknisyeni) mezunu olan sağlık personelleri yanlızca mesul müdür olabilir.

 • Yoğun bakım ambulansı nedir?

  Yoğun bakım ambulansı nedir? Yoğun ambulansı dedıgınız acil yardım ambulanslarıdır. Tam donanımlı ambulanslardır.